Wzmacniacze, głośniki, subwoofery – dla kierowców kochających muzykę

Praktyczne, szybkie i niezniszczalne pojazdy. Auta nieszablonowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o gigantycznej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, aby zwiększyć zadowolenie dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne bądź AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – opustoszałego gruntu, bowiem po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowe wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w następstwie tego i prawa jazdy. Takie maszyny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o latających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To na pewno byłoby wspaniałe doświadczenie dla miłośników aut i stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite archaiczne samochody.

pioneer

Radioodtwarzacz pioneer

pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne