Stylowa i nowoczesna moda dla kobiet dojrzałych

Stylowa i współczesna moda dla pań dojrzałych
50-tka na karku to najlepszy czas do ponownej oceny prywatnej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na powierzchni dziesięcioleci. Jednak nasze wybory dotyczące mody nie zawsze za tym nadążały. Niemniej jednak zapomnij o bezwzględnych zasadach! Potrzebujesz tylko paru wskazówek, by posiadać godny podziwu styl i czuć się poprawnie we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej znajduje się główna lista podstawowych wskazówek dla kobiet, jakie pragną w tym wieku wyglądać elegancko, żwawo, młodzieńczo i właściwie.

Co powinno się znaleźć w szafie damy dojrzałej?
Czarne jeansy, najprzyzwoiciej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym o wiele bardziej, że to opcja obuwia na niemal każdą okazję. Zakładając je upewnij się, iż jeansy poprawnie przylegają (z niedużą rozciągliwością) do pośladków oraz bioder. W razie potrzeby – załóż pasek. Ciemne jeansy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to druh damy w dowolnym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dostosowana kurtka także powinna się odnaleźć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, ale należy także wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do jeansów, spódnic, sukienek, spodni – wszystkiego! Przyda Ci się w szafie też czarna ołówkowa spódnica – wybór wszechstronny, elegancki i zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na dowolną okazję i upewnij się, iż jest lekko rozciągliwa i drapowana, jakkolwiek nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami oraz botkami bądź lakierowanymi czółenkami będzie opisywać się modnie oraz szykownie.